Sabri Fejzullahu për Vokrrin: Je në damarët e çdo shqiptari

Sabri Fejzullahu e ka kujtuar Fadil Vokrrin.

ShowBiz

10/06/2020 18:01

Ditën e djeshme janë bërë dy vjet nga vdekja e legjendës së futbollit, Fadil Vokrri, shkruan lajmi.net.

Emra të njohur të ekranit e kanë kujtuar atë nëpërmjet postimeve në rrjete sociale, ndërsa Sabri Fejzullahu së fundmi i ka dhënë disa fjalë për të.

Sipas këngëtarit Vokrri nuk ka vdekur dhe është në damar të çdo shqiptari.

“Njerezit qe bajne Histori mbesin te përjetëshëm.Fadil Vokrri ska vdekë as kurren e kurres nuk vdes.Je ne damaret e qdo Shqiptari”, ka shkruar ai pranë postimit të një fotografie në Instagram./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBQplDNFEIM/