Të Infektuar: 41.299

Të Shëruar: 26.453

Të Vdekur: 1.062

Sabri Fejzullahu me fjalë të mëdha për Shyhrete Behlulin

8:31 | 14 Korrik 2020

Foto: Instagram

Sabriu ka treguar vlerësimin që ka për Shyhreten.

Dy emrat e njohur të estradës shqiptare, Sabri Fejzullahu dhe Shyhrete Behluli vazhdojnë të sjellin këngë për fansat e tyre, shkruan lajmi.net.

Dyshja e kaluan pasditen e djeshme në Brezovicë bashkë me më të dashurit e tyre, ndërsa realizuan edhe foto bashkë.

Në një foto ku shfaqet krah Shyhretes, Sabriu e quajti atë ikonë të muzikës shqiptare.

“Me kolegen e miken time Shyhreten,Mbete Ikon ne zemrat e Shqiptareve dhe do te jesh perjetesishte e Admiruar @shyhrete_behluli“, shkruan këngëtari. /Lajmi.net/