Sabiani i kërkon Keisit të qëndrojë vetëm me Luizin, produksioni ja ndërpret telefonatën

Sot në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania”, janë zhvilluar telefonatat mes banorëve dhe familjarëve të tyre. Sabiani e ka telefonuar Keisin, teksa i ka dhënë edhe mesazhin, shkruan lajmi.net. Ai i ka kërkuar që të rrijë vetëm me Luizin. Por pas kësaj, produksioni i ka ndërprerë telefonatën. Këto telefonata u zhvilluan pasi produksioni u…

ShowBiz

30/03/2023 14:59

Sot në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania”, janë zhvilluar telefonatat mes banorëve dhe familjarëve të tyre.

Sabiani e ka telefonuar Keisin, teksa i ka dhënë edhe mesazhin, shkruan lajmi.net.

Ai i ka kërkuar që të rrijë vetëm me Luizin.

Por pas kësaj, produksioni i ka ndërprerë telefonatën.

Këto telefonata u zhvilluan pasi produksioni u premtoi atyre, pas ngjarjes së rëndë që ndodhi në Top Channel, ku mbeti i vrarë një punonjës i sigurisë./Lajmi.net/

@_aktual_ #luizejlli #meluizin #bigbrothervipalbania #bigbrotheralbaniavip #keisi #sabianbbvip #fypシ #kiaratito #produksionibbv ♬ original sound – aktual_