Sa shumë është rritur vajza e Ryva Kajtazit, vishet si nëna

Këngëtarja Ryva Kajtazi tani nuk është fare aktive në muzikë por kjo nuk vlenë edhe për rrjete sociale.

ShowBiz

04/04/2018 13:58

Ajo publikon shpesh fotografi nga përditshmëria në të cilat shihet shumë e lumtur, shkruan lajmi.net

Jeta e këngëtares ka ndryshuar për shkak se tani ajo është bërë nënë dhe kujdesin maksimal po ia jep vajzës së saj e cila po rritet shumë shpejt.

Ryva, së fundmi e ka publikuar një foto tek e cila shihet e veshur njësoj me vajzën e saj dhe të dya bashkë duken shumë bukur./Lajmi.net/