Të Infektuar: 40.117

Të Shëruar: 25.586

Të Vdekur: 1.026

“Sa e thellë është dashuria jote për mua”, Dafina Zeqiri sjell pamje mahnitëse me stilin e ri të flokëve

20:05 | 21 Nentor 2020

Foto: Instagram

Dafina Zeqiri është duke djegur rrjetin me publikimet e shpeshta.

Është një ndër artistet më të komentuara në showbiz për aryse të ndryshme e njëra ndër to gjithmonë do të mbetet dukja e veçantë, e cila çdo herë befason fansat, shkruan lajmi.net.

Ndërsa në publikimin e fundit në Instagram, bukuroshja brune shfaqet mjaft joshëse me poza të ndryshme delikate para kamerës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

“Sa e thellë është dashuria jote për mua”, thotë ajo krah fotografive dhe nuk dihet se a është një pyetje drejtuar dikujt apo vetëm një rresht i pëlqyer nga Dafina.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Dafina së fundmi është duke shijuar suksesin e projektit muzikor, “Zili zili”, këngë e cila ka mledhur rreth 4 milionë klikime për disa javë./Lajmi.net/