Sa do të jetë aktive Leonora Jakupi me koncerte këtë vit? Këto janë planet e këngëtares

22:03 | 21 Korrik 2019

Leonora Jakupi ka treguar planet rreth koncerteve muzikore.

Leonora Jakupi ishte mysafire këtë javë në emisionin ‘Mirage’ për të cilët ka rrëfyer shumë të pathëna, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja përveç jetës private ka folur edhe për planet të cilat ka rreth projekteve muzikore dhe sa do jetë aktive këtë sezon me koncerte.

Mësoni planet e divës me shikimin e kësaj video të shkëputur nga intervista e saj e fundit me ‘Mirage’. /Lajmi.net/