S4MM tregon arsyen pse nuk ishte aktiv gjatë këtyre muajve

22:53 | 16 Nentor 2019

S4MM i ka munguar skenës për tash e një kohë.

S4MM ka muaj që nuk sjellë e paralajmëruar ndonjë projekt të ri, por ky pushim i tij duket se nuk do zgjas edhe shumë pasi reperi ka filluar të mbush ‘bateritë’ tashmë, shkruan lajmi.net.

Këngëtari minuta më parë përmes një postimi të bërë tregoi se arsyeja e kësaj mungese “Është se nuk kam jam ni rahat me do sene e nashta qekjo mka bo mu ni pasiv”.

Ai në vazhdim të postimit shkroi se nuk do mungoj edhe gjatë dhe shpejt do sjellë këngë të reja. /Lajmi.net/