Të Infektuar: 57.317

Të Shëruar: 50.487

Të Vdekur: 1.447

S4MM publikon projektin e ri “Tradhtare”

20:51 | 13 Janar 2021

Këngën më të re nga reperi tashmë mund ta dëgjoni në platforma sociale.

“Tradhtare”, mban titullin projekti i ri i lansuar ga ai, shkruan lajmi.net.

Këngën e re S4MM e ka publikuar me videoklip me ngjyra bardh dhe zi.

Rikujtojmë se ditë më parë u aludua se kjo këngë i është kushtuar ish gruas së tij pasi u spekulua se janë ndarë.

Megjithatë, reperi nuk ka dhënë ndonjë deklaratë lidhur me këtë./Lajmi.net/