S4MM e quan ‘legjendë’ reperin e njohur shqiptar – Lajmi.net
S4MM e quan ‘legjendë’ reperin e njohur shqiptar
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:59, 15 April 2019
S4MM ka treguar se kë prej reperëve të estradës sonë e vlerëson më shumë për muzikën që bën.

S4MM është ndër artistt më të pëlqeyer aktualisht në vend, ai numëron disa hite, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai ishte i ftuar në “Why Not”, ku ndër të tjera ka dhënë disa fjalë të mëdha për reperin Unikkatil.

“Katili për mua ka qenë, është dhe do të mbetet legjendë gjithmonë në muzikë”, tha ai.

Kujtojmë që S4MM është duke finalizuar albumin e tij të ri, i cili do të përmbajë disa projekte muzikore. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO