Rudina tregon se a e ka në planet e afërta zgjerimin e familjes

Rudina flet për planet për një tjetër fëmijë.

ShowBiz

31/10/2020 12:39

Rudina Dembacaj tash e një kohë po e shijon lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku, shkruan lajmi.net.

Madje, ata së fundi kanë qenë në një udhëtim romantik në Turiq, ku edhe ajo mori propozim për martesë nga Marku.

Përmes Instagramit, Rudina i është përgjigjur pyetjeve të shumta të ndjekësve, të cilët dëshironin të dinin më shumë rreth saj.

Një prej tyre e pyeti nëse ajo po planifikon të bëjë një tjetër fëmijë, meqë rast tha “pooo, por pak me vone! aman se Marku ska muhabet tjeter. Une do bej dhe nja dy projekte”. /Lajmi.net/