Rrihet keq nga dy persona në Shtime, përfundon në spital

Një person në Shtime dje e pësoi keq nga dy të dyshuar.

Lajme

10/06/2020 12:47

Viktima në polici ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga dy të dyshuar të tjerë, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Njëri prej të dyshuarve pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, kurse tjetri është liruar në procedurë të rregullt. /Lajmi.net/