Rrahu axhën me shkop druri, arrestohet

Në Përlepnicë të Gjilanit, Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin, pasi e njëjti ka sulmuar me shkop druri agjën e tij, raporton lajmi.net.

Lajme

29/11/2015 15:23

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Gjilanit. I dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./lajmi.net