Rrahje në Prishtinë, të dy bëhen për spital

11:19 | 16 Shtator 2019

Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me rastin.

Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se ka arrestuar dje në Prishtinë, dy persona të dyshruar të cilët pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar njëri-tjetrin dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore, transmeton lajmi.net.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njesitet policore, derisa, të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptar të cilët pas një mosmarrëveshje kishin sulmuar fizikisht njëri – tjetrin dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore, të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, shkruhet në njoftim të policisë. /Lajmi.net/