Rrahje në Plemetin të Obiliqt: Lëndohen dy femra e dy meshkuj

Katër persona kanë pësuar lëndime trupore pas një përleshjeje në Plemetin të Obiliqit. Të njëjtit janë arrestuar më pas nga policia, shkruan lajmi.net. Lëndime trupore kanë pësuar dy femra dhe dy meshkuj kosovarë të cilët kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit katër të dyshuarit dërgohen në mbajtje. /Lajmi.net/    

Lajme

05/06/2023 09:55

Katër persona kanë pësuar lëndime trupore pas një përleshjeje në Plemetin të Obiliqit.

Të njëjtit janë arrestuar më pas nga policia, shkruan lajmi.net.

Lëndime trupore kanë pësuar dy femra dhe dy meshkuj kosovarë të cilët kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit katër të dyshuarit dërgohen në mbajtje. /Lajmi.net/