Rrahje mes disa personave në Prishtinë

Policia e Kosovës ka raportuar për një rrahje në mes tre të dyshuarve dhe viktimës.

Lajme

07/07/2022 10:25

Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor.

Të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit, dy prej tyre janë dërguar në mbajtje kurse njëri është liruar në procedurë të rregullt./Lajmi.net/