Rozana Radi: Ku do vriteni nesër? (Foto)

Rozana ka folur për gjaknxehtësinë e shqiptarëve.

ShowBiz

07/10/2015 15:34

Edhe kënëgtarja dhe njëkohësisht tekstshkruesja nga Shqipëria, Rozana Radi, ka dalë në mbështetje të kombëtares si shumë artistë të tjerë.

Por ajo çka bie në sy është një postim interesant që ajo e ka bërë sot në Instagram, njofton Klan Kosova.

Përmes tij ajo në një mënyrë sarkastike ka kritikuar shqiptarët, duke thënë se nuk e njohin fjalën qytetari në këso raste.

aERGERGHER