Roza nga dhoma e gjumit me bikini: Urime 1 qershori nga kjo vajza që nuk rritet kurrë

Roza Lati ka publikuar video me bikini nga dhoma e gjumit.

ShowBiz

01/06/2019 17:18

Moderatorja Roza Lati ka provokuar nëpërmjet publikimit të një videoje në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo shihet e veshur me bikini dhe videoja është realizuar në dhomën e gjumit. Roza pranë postimit e ka uruar 1 qershorin duke thënë se nuk e ka ndërmend të rritet.

“Gezuar 1 Qershorin, diten e Femijeve nga kjo vajza qe s’do rritet kurre! ?Mos u rritshi kurre brenda vetes, gjithmone ruajeni ate little Kido inside of you. Une psh e kam google-uar problemin tim mendor, dhe Google me tha se vuaj nga “Sindroma Peter Pann” ??? Dhe kam rene ne paqe me kete pjese. ?❤️”, ka shkruar ajo./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/ByK7nkelpNM/