Roza Lati provokon nga shtrati – Lajmi.net
Roza Lati provokon nga shtrati
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:25, 16 April 2019
Roza Lati ka publikuar një imazh provokues nga shtrati.

Roza Lati ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq joshëse e shtrirë në shtrat, shkruan lajmi.net.

Ajo ishte veshur vetëm në të brendshme, ndërsa në plan të parë kishte këmbët seksi, ku tregonte tatuazhin në këmbën e djathtë.

Edhe në këtë imazh, moderatorja kishte treguar linjat trupore, për të cilat shpesh komentohet. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO