Rovena zhvishet për të përkrahur kombëtaren (Foto)

Rovena Stefa ka hequr rrobat dhe është mbuluar vetëm me një top futbolli për ta përkrahur kombëtaren për ndeshjen me Serbinë.

ShowBiz

07/10/2015 23:44

Rovena Stefa është zhveshur për t’i dhënë përkrahje dhe për të uruar që Shqipëria të fitojë ndeshjen e nesërme me Serbinë.

Ajo ka vendosur te gjoksi i saj një top futbolli sa për ta mbuluar ndërsa ka shkruar: “Fitore për kuq e zinjtë tanë”.