Rovena harron të depilohet (Foto)

Këngëtarja, Rovena Stefa ditëve të fundit ishte shumë e angazhuar.

ShowBiz

20/12/2016 17:43

Ajo vazhdimisht kujdeset për vetën, për dukjen dhe stilin që mban, shkruan IndeksOnline.

Por nga koha e limituar si duket ajo ka harruar t’i kushtoj vetës rendësi e kjo vërehet edhe në fotografinë e fundit që ka publikuar e që shihet se ajo ka harruar të depilohet.

rovena-1_1482250417-9568774