Rostov-Bayern, rezultat befasues (VIDEO)

1-1 është rezultati në ndeshjen Rostov-Bayern Munchen. Douglas Costa realizoi për mysafirët, ndërsa barazoi Sarder Azmoun.

Sport

23/11/2016 18:54

http://www.dailymotion.com/video/x537ox0_douglas-costa-goal-hd-fk-rostov-0-1-bayern-munich-23-11-2016-hd_sport

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.