Rosie Hunington promovon të brendshmet (FOTO)

Rosie Hunington-Whiteley nuk ka shumë kohë që është shpallur Modelja e Vitit dhe duket se do të vazhdojë të jetë e tilla edhe gjatë vitit që po vijon, kështu të paktën na bëjnë të mendojmë fotot e reja që ajo i ka realizuar

ShowBiz

04/03/2015 22:30

Modelja Rosie Huntington-Whiteley ka dëshmuar se pse e ka këtë epitet, por duket se tani veçse po vazhdon ta tregoj këtë.

Modelja ka dizajnuar vetë disa nga të brendshmet e koleksionit “Autograph Summer”, transmeton Telegrafi.

Vlen të  përmendet që dizajnet e saj paraqesin një kombinim të pjesëve dhe detajeve të ndryshme që i bëjnë veshjet e brendshme edhe më seksi. E për këto modele duket se Rosie inspirimin e ka marrë na stili oriental. Lajmi.net