Ronela, provokuese në ‘Kënga Magjike’

Ronela Hajati shquhet për një artiste e kompletuar të muzikës, e cila shkruan tekste dhe këndon edhe vetë. Por, këngëtaren shqiptare e veçon edhe bukuria dhe trupi seksi. Ajo është shfaqur në gjysmëfinale të festivalit ‘Kënga Magjike’ me një veshje mjaft provokuese, e kur t’ia shtosh kësaj edhe lëvizjet e saj dhe ‘thyerjet’ e trupit,…

ShowBiz

30/11/2013 21:00

Ronela Hajati shquhet për një artiste e kompletuar të muzikës, e cila shkruan tekste dhe këndon edhe vetë. Por, këngëtaren shqiptare e veçon edhe bukuria dhe trupi seksi.

Ajo është shfaqur në gjysmëfinale të festivalit ‘Kënga Magjike’ me një veshje mjaft provokuese, e kur t’ia shtosh kësaj edhe lëvizjet e saj dhe ‘thyerjet’ e trupit, s’do mend se ajo i la pa mend të gjithë ata meshkuj që e shikuan.

Ronela po paraqitet në këtë festival, të drejtuar nga artisti Ardit Gjebrea, me këngën ‘Mos ma lsho’. Shijojeni paraqitjen e ekstravagantes Ronela Hajati.