Ronela ka dy fjalë për Rinën dhe Taynën

15:19 | 22 Maj 2019

Ronela Hajati kishte diçka për të thënë për Rina Balajn dhe Taynën.

Ronela Hajati ishte e ftuar së fundi në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të estradës, për të cilët kishte edhe nga një koment.

Ajo kishte para saj edhe Rina Balajn dhe Taynën, për të cilat kishte diçka për të thënë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 1:49 mund të mësoni përgjigjen e Ronela Hajatit. /Lajmi.net/