Ronela Hajati zgjedh mes këtyre dy meshkujve të njohur të estradës

23:58 | 21 Maj 2019

Foto: Lajmi.net/Mirage

Ronela Hajati ka zgjedhur njërin prej emrave më të dashur për publikun.

Këngëtarja Ronela Hajati ishte së fundmi pjesë e emisionit ‘Mirage’ konkretisht rubrikës ‘Kë zgjedh’, shkruan lajmi.net.

Mes emrave të njohur të estradës ajo u pyet edhe për reperët e njohur shqiptar, Capital T dhe Ledrin.

Përveç tyre, këngëtarja zgjodhi edhe mes kolegëve të tjerë dhe intervistën interesante mund ta shihni në videon që ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/