Ronela Hajati rikthehet në “Kënga Magjike 2018” – Lajmi.net
Ronela Hajati rikthehet në “Kënga Magjike 2018”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:29, 9 November 2018
Ronela Hajati pritet të rikthehet fuqishëm në festivalin "Kënga Magjike 2018".

Këngëtarja nga Shqipëria tashmë ka bërë të ditur rikthimin e saj në edicionin e 20-të, të Festivalit “Kënga Magjike”, shkruan lajmi.net

Me anë të një postimi të publikuar në Instagram tregon se të dielën sjell projektin e ri muzikor “Vuj”.

Nuk është hera e parë kur Hajati merr pjesë në këtë festival por duket se ajo ishte e pranishme para 5 viteve me këngën “Mos ma lsho”.

Presim se çfarë do na sjell tani, Ronela. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO