Ronela Hajati ndan poza atraktive nga New York

13:02 | 18 Tetor 2021

Këngëtarja erdhi me paraqitje mjaft të bukur në postimin e fundit.

Ronela Hajati është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe publikon vazhdimisht imazhe të cilat marrin vëmendjen e publikut, shkruan lajmi.net.

Në postimin e fundit ajo duket tërheqëse ku erdhi me paraqitjen elegante, duke ndarë pamje nga teksa shihet se ka vendosur t`u dhurojë disa pamje atraktive fansave në rrjete sociale.

Ronela shihet me veshjen plot stil ngjyrë të zezë dhe grimin e lehtë në pjesën e syve teksa pozon duke treguar këndet e saja më të mira./Lajmi.net/