Ronela Hajati: Kam pasur një jetë shumë të vështirë

Artistja shqiptare, Ronela Hajti vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale. Në postimin e fundit Ronela ka folur rreth problemeve që ka kaluar në jetë, shkruan lajmi.net.   View this post on Instagram   A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) ‘Kam kaq shumë probleme dhe kam pasur një jetë kaq të vështirë, por…

ShowBiz

18/08/2022 22:50

Artistja shqiptare, Ronela Hajti vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Në postimin e fundit Ronela ka folur rreth problemeve që ka kaluar në jetë, shkruan lajmi.net.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)

‘Kam kaq shumë probleme dhe kam pasur një jetë kaq të vështirë, por gjithmonë kam zgjedhur të qesh dhe të festoj këtë jetë që Zoti më ka dhënë duke u përpjekur çdo ditë për ta bërë më të mirë’, shkroi këngëtarja.

Theksojmë që Ronela u komentua në media shkak i pjesëmarrjes së saj në Eurovision, ku nuk arriti ta prekte finalen e këtij festivali. /Lajmi.net/