Ronela Hajati dhe Egra Halili ofendojnë Genta Ismajlin (VIDEO)

Në faqen kushtuar artistëve shqiptarë në Facebook,  “Show Bizi Shqiptar” vetëm pak minuta më parë janë postuar video të shkurtra, ku shfaqen dy këngëtaret Ronela Hajati dhe Erga Halili. E në njërën prej videove, vajzat shihen duke sharë kolegen e tyre Genta Ismajlin…

ShowBiz

25/01/2015 10:54

Ronela Hajati e Egra Halili, duket se kanë dal dhe po bëjnë thashetheme për koleget e tyre.

Në video ato flasin për Genta Ismailin që sipas Egla Halilit është një këngëtare që nuk e pëlqen askush, ndërsa i drejtohen edhe Adrian Bujupit i cili ka bërë bashkëpunim me Gentën. Lajmi.net

Për të parë në detaje çka flasin vajzat, shihni videon më poshtë:


Ronela dhe Erga by GazetaExpressTV