Të Infektuar: 4931

Të Shëruar: 2267

Të Vdekur: 102

Ronela Hajati bën një ndryshim në dukje

18:58 | 2 Qershor 2020

Foto: Instagram

Me anë të një videoje, Ronela tregoi dukjen e re.

Ronela Hajati ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, ku tregoi procesin për ndryshimin e ngjyrës së flokëve, shkruan lajmi.net.

Artistja është bërë bjonde dhe ky ndryshim i shkonte shumë asaj, Ronela dukej joshëse në videon që e ndau me ndjekësit

Gjatë muajve të izolimit për shkak të pandemisë, këngëtarja nuk ka qenë aktive në muzikë, ndërsa tani pritet të sjell këngë të reja.

“Gënjeshtar” dhe “Pare” janë dy projektet e fundit muzikore të Ronelës, të cilat u pritën shumë mirë nga fansat e saj. /Lajmi.net/