Ronela Hajati bëhet bjonde, shikojeni si duket

Ronela Hajati ka bërë një ndryshim te pamja e saj dhe duket tejet ndryshe.

ShowBiz

06/03/2019 20:18

Këngëtarja nga Shqipëria, Ronela Hajati ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj, Instagram e cila tregon se është bërë bjonde, shkruan lajmi.net.

“Oooh të duket se po më intereson? Unë jamë një kukull që duhet të ju interesoj”, ka shkruar ajo.

Ky ndryshim i Ronelës po pëlqehet mjaft shumë edhe nga fansat e saj bazuar në komentet që ka marrë.

Vlen të ceket se, Ronela është tejet aktive edhe në muzikë, këngët dhe klipet e së cilës janë të unike. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/Buq47ikltVc/

https://www.instagram.com/p/BurP4V3ltF1/