Ronela Hajati befason me deklaratën e fundit

Artistja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, krahas angazhimeve profesionale aktive mbetet edhe në rrjete sociale. Së fundmi këngëtarja në një postim në “Instagram”  u shpreh se ka nevojë për dashuri, shkruan lajmi.net. “Dikush duhet të më bëjë të dashurohem sepse jam një grumbull gurësh pa ndjenja për momentin”, shkroi ajo. Theksojmë se Ronela këtë vit…

ShowBiz

24/11/2022 22:23

Artistja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, krahas angazhimeve profesionale aktive mbetet edhe në rrjete sociale.

Së fundmi këngëtarja në një postim në “Instagram”  u shpreh se ka nevojë për dashuri, shkruan lajmi.net.

“Dikush duhet të më bëjë të dashurohem sepse jam një grumbull gurësh pa ndjenja për momentin”, shkroi ajo.

Theksojmë se Ronela këtë vit publikoi projekte të shumta muzikore dhe mbajti koncerte të ndryshme. /Lajmi.net/