Ronaldo xhelozon Messin për bashkëshorten (Foto)

20:13 | 11 Janar 2016

Derisa ai vazhdon të qëndoj beqar, ‘rivali’ i tij Messi e ka gjithmonë në përkrahje bashkëshorten Antonella Roccuzzo.

Messi dhe Cristiano Ronaldo kanë qenë të pranishëm në ceremoninë ‘‘Topit të Artë’, aty ku shihet qartë se këtij të fundit po i mungon dikush në krah, duke kujtuar se më parë ka qenë i shoqëruar me një bukuroshe super seksi.

Ronaldo madje me ‘përtesë’ i ka zgjatë dorën Antonella-s, të paktën kështu shihet në foto, transmeton lajmi.net.

Sigurisht ai është paksa xheloz, mirëpo mbetet si mashkulli më i kërkuar nga gjinia e kundërt. Ndërsa duhet kujtuar se nga ana tjetër Messi u shpall fitues i Topit të Artë për të pestën herë./lajmi.net.