Ronaldo tregohet edhe një herë zemërgjerë (Foto)

Superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo i ka dhënë edhe një herë mbështetje të gjithë personave në Nepal.

Sport

15/06/2015 16:27

Ronaldo nuk po ndalet duke treguar anën e tij pozitive dhe një karakter shumë të mirë.

Ai kësaj radhe ka postuar një fotografi ku shihet duke mbajtur në dorë flamurin e Portugalisë dhe atë të Nepalit të cilët janë të lidhur ndërmjet veti.

“Përshëndetje të gjithëve. Mendime pozitive për të gjithë njerëzit në Nepal. Portugalia dhe Nepali së bashku”, ishin fjalët e shkruara nga Ronaldo në këtë fotografi të postuar.

Ronaldo 1