Ronaldo prezanton fanellën e Portugalisë për “Botërorin 2018” – Lajmi.net
Ronaldo prezanton fanellën e Portugalisë për “Botërorin 2018”
Autori: Lajmi.net Sport 11:32, 20 March 2018
Portugalia do të hyjë në Botëror si kampione në fuqi e Evropës nga "Euro 2016".

Cristiano Ronaldo ka prezantuar fanellën e re të Portugalisë për “Kampionatin botëror 2018”.

“Nike” është kompania që e ka krijuar kurse Ronaldo së bashku me Andre Gomes, Joao Mario dhe Andre Silva e kanë prezantuar atë.

Portugalia do të hyjë në Botëror si kampione në fuqi e Evropës nga Euro 2016, përcjell “lajmi.net”.

Këto janë uniformat e reja të Portugalisë. /Lajmi.net/

portugal-away-kit-jerseys portugal-home-kit-jerseys portugal-track-suit-jerseys

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO