Të Infektuar: 1032

Të Shëruar: 789

Të Vdekur: 29

Ronaldo pas ndeshjes me Atleticon, tregon arsyen pse nuk u ndal para gazetarëve

11:02 | 19 Shtator 2019

Cristiano Ronaldo nuk dha deklarata për media pas barazimit mes Atletico Madridit dhe Juventusit.

Cristiano Ronaldo në çdo rikthim në Madrid zgjon vëmendje të madhe të mediave.

Njësoj ndodhi edhe mbrëmë në udhëtimin e Juventusit për ndeshjen ndaj Atletico Madridit.

Pas barazimit 2:2, Ronaldo kaloi nga zona e mediave por nuk u ndal për të dhënë deklarata para gazetarëve, transmeton lajmi.net.

“A do ta ndalesh për të folur?”, iu drejtua njëri prej tyre. “Do të flas vetëm kur shënoj gol”, tha Ronaldo.

Ylli portugez nuk realizoi gol në barazimin dramatik në Wanda Metropolitano. /Lajmi.net/