Ronaldo kundër Ibrahimovicit

Cristiano Ronaldo dhe Zlatan Ibrahimovic janë në garë indirekte mes vete, pasi të dy kanë lansuar parfumet e tyre në treg. Cili do të shitet më shumë?

Sport

19/06/2015 21:05

Cristiano Ronaldo e Zlatan Ibrahimovic janë dy prej futbollistëve më të mirë në botë.

Por, ata tani janë në garë jashtë fushës së lojës. Ylli portugez ka lansuar sot parfumin e tij me emrin CR7.

E kjo ndodhi vetëm disa ditë pasi të njëjtën gjë e kishte bërë edhe sulmuesi i Paris Saint-Germain. Suedezi i natyralizuar e lansoi parfumin e tij me emrin Zlatan.

Cili do të shitet më shumë?