Ronaldo – Kroos, “përplasen” për Jamesin (VIDEO)

Cristiano Ronaldo dhe Toni Kroos janë përplasur në stërvitjen e Real Madridit, duke kërkuar që James Rodriguez të jetë në ekipin e tyre.