Ronaldo: Këto kombëtare janë favorite në Kupën e Botës – Lajmi.net
Ronaldo: Këto kombëtare janë favorite në Kupën e Botës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:24, 26 January 2018
Cristiano Ronaldo ka treguar emrat e kombëtareve favorite për ta fituar Kupën e Botës që këtë vit organizohet në Rusi.

Ylli i Real Madridit, beson se Gjermania, Argjentina, Brazili, Franca e Spanja, janë favoritë në Kupën e Botës.

Këtë deklaratë pesë herë fituesi i Topit të Artë e ka thënë gjatë tërheqjes së çmimit ‘Lojtari i Vitit’ 2017 nga një medie e Kinës.

“Gjermania, Argjentina, Brazili, Franca dhe Spanja, janë favoritë, por ne (duke aluduar në Portugalinë”, luftojmë gjithmonë për titull edhe pse nuk kemi favorit”, ka deklaruar Ronaldo./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO