Ronaldo ka bombarduar portën e Bayern Munichut – Lajmi.net
Ronaldo ka bombarduar portën e Bayern Munichut
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 13:50, 13 April 2018
Cristiano Ronaldo ka realizuar shtatë gola në tri ndeshjet e fundit ndaj Bayern Munichut.

Cristiano Ronaldo ka bilanc fantastik në ndeshjet kundër Bayern Munichut.

Sulmuesi Real Madridit ka realizuar shtatë gola në tri ndeshjet e fundit ndaj ekipit bavarez, përcjell “lajmi.net”.

Në total, Ronaldo ka realizuar 9 gola në takimet ndaj Bayern Munichut.

Ronaldo do të jetë prapë rreziku kryesor për portën e Bayern Munichut në gjysmëfinalen e këtij edicioni në Ligën e Kampionëve. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO