Ronaldo – Juventus, ja çfarë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Instagram – Lajmi.net
Ronaldo – Juventus, ja çfarë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Instagram
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:08, 11 July 2018
Cristiano Ronaldo ka konfirmuar transferimin e tij në Juventus, me një veprim në Instagram.

Cristiano Ronaldo është futbollist i ri i Juventusit.

Sulmuesi portugez ka zyrtarizuar largimin nga Real Madrid duke nënshkruar me skuadrën kampione nga Serie A.

Kurse, për të bërë një hap më shumë drejt klubit të tij të ri, Ronaldo ka shfrytëzuar rrjetin social Instagram, përcjell “lajmi.net”.

Në orët e hershme të mëngjesit, Ronaldo ka filluar ta ndjekë Juventusin. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO