Ronaldo i përgjigjet Messit me këto këpucë (FOTO)

Pas Lionel Messit, edhe Cristiano Ronaldo ka marrë këpucë të reja sportive nga "Nike".

Sport

17/10/2015 13:57

Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi duket se kanë nisur një duel prej kohësh në lidhje me këpucët që veshin gjatë ndeshjeve të futbollit.

Para disa javësh ishte Messi që prezantoi takat e re, ndërkohë që portugezi i është kundërpërgjigjur menjëherë. Kompania Nike ka dizenjuar këpucët e reja ” Superfly CR7 324K”.

=