Ronaldo i dehur ia fillon muzikës (Video)

Cristiano Ronaldo ka kaluar një natë të paharruar në ditëlindjen e tij, ku i dehur ka filluar të këndojë këngë të ndryshme me Kevin Roldanin.

Sport

08/02/2015 12:21

Ronaldo është dehur mjaft shumë në ndejën që ka organizuar disa ditë më parë, ku ishte dhe ditëlindja e tij.

Ai ka marrë mikrofonin dhe së bashku me Kevin Roldanin filloi të këndojë këngë të ndryshme.

Të ju përmendin se portugezi vetëm disa javë më parë ka konfirmuar ndarjen e tij me modelen ruse, Irina Shayk, me të cilën ishte në lidhje për disa vite.

Video