Ronaldo: Gënjeshtrat duhet të ndalen, jam i lumtur te Reali

Superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka thënë se fjalët nëpër media janë të gjitha gënjeshtra, duke shtuar se ai është shumë i lumtur te skuadra e Los Blancos.

Sport

27/06/2015 21:02

Ronaldo ka thënë se ndihet shumë i lumtur te Reali dhe se fjalët në media janë të gjitha gënjeshtrat.

“Unë nuk kam folur për ndonjë media në kohët e fundit, duke përjashtuar këtë të sotmen, e cila është vetëm për të përgënjeshtruar gjërat e pavërteta që po shkruhen për mua për të krijuar konflikt me Realin”.

“Unë jam shumë i lumtur në këtë klub dhe jam i fokusuar dhe me shumë besim për sezonin e ardhshëm ku do të tentojmë për një sukses shumë të madh. E përsëris edhe një herë se unë jam në skuadrën më të mirë në botë dhe kjo është skuadra më e mirë ku unë dua të fitoj gjithçka”, përfundoi Ronaldo deklaratën e tij për A Bola.