Ronaldo e Modric nuk janë normal (VIDEO)

Mesfushori kroat Luka Modric dhe sulmuesi portugez Cristiano Ronaldo kanë dhuruar spektakël në stërvitjen e Real Madridit. Shikojeni videon se për çfarë bëhet fjalë.