Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Ronaldo e do 120 milionëshin te Juventus

14:09 | 23 Prill 2019

Cristiano Ronaldo ka filluar të mendojë për transferimet që do t’i bëjë Juventus në verë.

Cristiano Ronaldo ka kërkuar nga Juventus që në verë ta transferojë Joao Felixin nga Benfica.

Ylli portugez dëshiron të bashkohet me bashkëkombësin e tij në Torino, por që ‘Zonja e Vjetër; duhet t’i paguajë 120 milionë euro, transmeton lajmi.net.

Benfica nuk e lejon largimin e Felix nën atë shumë, gjersa Juventus është e gatshme të përfshijë edhe një lojtar.

Në garë për transferimin e 19-vjeçarit janë edhe skuadrat si, Real Madrid, Barcelona, Manchester City, Manchester United dhe Atletico Madrid. /Lajmi.net/