Ronaldo, dy gola për një minutë (Video)

Cristiano Ronaldo ka arritur të shënojë dy gola të shpejtë ndaj Sevillës, duke e mposhtur portierin kundërshtar në minutën e 36’ dhe 37. Sidoqoftë, vendasit e ngushtuan epërsinë e Los Blancos në minutën e 45+2 me anë të Baccas.

Sport

02/05/2015 20:54

https://vine.co/v/e72B93KYdIH
https://vine.co/v/e72ubzimw9X