Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Ronaldo ‘bombardon’ portën e Genoas

23:14 | 30 Qershor 2020

Cristiano Ronaldo ka shënuar një super gol në ndeshjen Genoa – Juventus.

Ylli portugez arriti që në minutën e 57’ të dyfishoi në 0-2 epërsinë e Juventusit, me një goditje të fortë nga largësia.

Goditja e Ronaldos, e fortë dhe e saktë, ishte e paarritshme për portierin e Genoas.

Këtë gol të Ronaldos, mund ta shikoni në videon e mëposhtme./Lajmi.net/