Ronaldo-Bale, e pabesueshme çfarë ndodhi në derbin me Atleticon (VIDEO)

Cristiano Ronaldo është egoist i pangopur? Gaboheni rëndë.

Sport

21/11/2016 09:12

Të paktën kështu ka lënë të kuptohet portugezi në ndeshjen ndaj Atletico Madridit.

Kur e nxori penalltinë në pjesën e dytë, Ronaldo e pyeti Gareth Balen nëse dëshiron të gjuajë atë, përcjellë “Lajmi.net”.

Megjithatë, Bale nuk dëshiroi ta ekzekutonte penalltinë dhe atë e bëri Ronaldo, duke e gjuajtur topin në rrjetë.

Pamjet që shihen në videon e mëposhtme konfirmon raportet fantastike që ka dyshja e Realit.

YouTube player

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.