Ronaldo arrin në Napoli, e pabesueshme çfarë i kanë bërë tifozët (FOTO)

Real Madridi ka mbërritur në Napoli, një ditë para ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndaj kësaj skuadre.

Sport

06/03/2017 18:41

Tifozët e skuadrës vendase që po presin kampionët e kësaj gare, janë përgatitur në maksimum për të mbështetur Napolin, në një nga ndeshjet më të rëndësishmet të sezonit.

Në qendër të vëmendjes sigurisht që do të jetë Cristiano Ronaldo, emri i të cilit tashmë është vënë në picat e Napolit./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6